SCREEN

Menu Style

Cpanel

16 березня 2016 року відбувся відкритий урок виробничого навчання з професії «оператор комп’ютерного набору» на тему «Виконання операцій із інформаційним буклетом» в групі № 21 (майстер в/н Грицюк Лілія Олександрівна.

Майстер методично і професійно провела вступний інструктаж: здійснила опитування учнів, пояснила новий матеріал, показала учням нові операції і прийоми. Весь урок супроводжувався насиченою інформацією щодо теми. Майстер використала різноманітні види діяльності: фронтальне та індивідуальне опитування як усне так і на картках;  «так –ні», «ротаційні трійки», кросворд навпаки, вибір правильного речення. І це супроводжувалось мотивованим оцінюванням, само оцінюванням, взаємо оцінюванням. Учні були задоволені від такого проведення уроку.

Ви тут: Головна Відкриті уроки 16.03.2016 відкритий урок з професії «оператор комп’ютерного набору» на тему «Виконання операцій із інформаційним буклетом»